toernooi van Geel

een samenvatting van de toernooistand met criteriumpunten voor de jeugd
A-reeks
Name Elo Club Ptn Geel
1 Baselmans, Luuk 2251 SK Brasschaat 6.0 26.0
2 Boudry, William 2074 LSV-Chesspirant 5.0 21.0
3 Akulov, Lev 1941 SC Leopoldsburg 4.5 18.5
4 Van Dijck, Bjarne 2139 Kon. Mechelse SK 4.0 16.0
5 Cornelissen, Jonas 1633 Germany 4.0 15.0
6 Bleuze, Kobe 1864 Geelse SK 3.5 13.5
7 Eichhofer, Luca 1516 Viktoria Alpen 3.5 12.5
8 De Smedt, Lias 1388 LSV-Chesspirant 3.0 11.0
9 Oenings, Hendrik 1585 Schachklub Xanten 3.0 10.0
10 Adriaensens, Robin 610 Kon. Mechelse SK 3.0 9.0
B-reeks
Name Elo Club Ptn Geel
1 D'Haenens, Leon 1659 LSV-Chesspirant 6.5 26.5
2 Rogge, Parcival 1893 LSV-Chesspirant 6.5 22.5
3 Faybish, Benjamin 1819 The Belgian Chess Club 5.0 19.0
4 Beukema, Constantijn 1824 SK Brasschaat 4.0 16.0
5 Jacobs, Maarten 1424 Oude God Mortsel 4.0 15.0
6 Lauwers, Timo 1519 SK Het Wit Paard 4.0 14.0
7 Schepens, Asato 1542 SK Het Wit Paard 3.5 12.5
8 Jeurissen, Brent 1283 De Pelterpion Overpelt 3.0 11.0
9 Maes, Quinten 620 Geelse SK 3.0 10.0
10 Caers, Daan 610 Geelse SK 2.0 8.0
C-reeks
Name Elo Club Ptn Geel
1 Akulov, Mikhail 1722 SC Leopoldsburg 7.0 27.0
2 Knockaert, Milo 1260 Kon. Mechelse SK 5.0 21.0
3 Roymans, Liese 1395 Geelse SK 5.0 19.0
4 Vranckx, Jonas 1421 Kon. Mechelse SK 5.0 17.0
5 Van Boven, Ian 660 Molse Schaakclub 5.0 16.0
6 Malfliet, Alexander 1611 LSV-Chesspirant 5.0 15.0
7 Bastien, Sidan 1198 SK Rapid Aalter 4.5 13.5
8 Faybish, Dana 1250 The Belgian Chess Club 4.0 12.0
9 Gupta, Arnav 1296 Molse Schaakclub 4.0 11.0
10 Vandermeulen, Oscar 1145 de Mercatel 4.0 10.0
D-reeks
Name Elo Club Ptn Geel
1 Burssens, Maya 1160 de Mercatel 6.0 26.0
2 Ruzhansky, Elias 1598 KGSRL Gent 6.0 22.0
3 Manueke, Hervano 1322 Kon. Turnhoutse SK 5.0 19.0
4 Ghisa, Alexander 1229 SK Het Wit Paard 5.0 17.0
5 Klinkenberg, Jelmar 1172 MSV Maastricht 5.0 16.0
6 De Rycke, Killian 1231 LSV-Chesspirant 4.5 14.5
7 Aishajiang, Ehsan 1154 Leuven Centraal 4.5 13.5
8 Akulov, Vsevolod 1232 SC Leopoldsburg 4.5 12.5
9 Akulov, Vladimir 1381 SC Leopoldsburg 4.5 11.5
10 Vandenhole, Kobe 610 KSK Pion Aalst 4.5 10.5
E-reeks
Name Elo Club Ptn Geel
1 Bernard, Ivan 700 Terneuzen 7.5 27.5
2 Peeters, Vince 690 Oude God Mortsel 7.0 23.0
3 Akulov, Yaroslav 1333 SC Leopoldsburg 7.0 21.0
4 Heynickx, Andreas 670 Neerpelter SK 6.5 18.5
5 Lejzerowicz, Nathan 660 Brussels Chess Club 6.0 17.0
6 Kersemans, Aeneas 650 Molse Schaakclub 6.0 16.0
7 Declerck, Adriaan 640 LSV-Chesspirant 6.0 15.0
8 Deij, Casper 630 Best Moves 6.0 14.0
9 Vynck, Isolde 620 LSV-Chesspirant 6.0 13.0
10 Meynen, Ruben 610 Molse Schaakclub 6.0 12.0
F-reeks
Name Elo Club Ptn Geel
1 Leenen, Boyd 700 S.V. De Combinatie 8.5 28.5
2 Peeters, Paul 690 LSV-Chesspirant 7.0 23.0
3 Di Marcantonio, Tigo 680 LSV-Chesspirant 5.5 19.5
4 Barseghyan, Arsen 670 Kon. Mechelse SK 5.5 17.5
5 Geys, Briek 660 Molse Schaakclub 5.5 16.5
6 Geenen, Kobe 650 Geelse SK 5.0 15.0
7 Surkol, Hector 640 SK Rokade Westerlo 5.0 14.0
8 Heynickx, Sander 630 Neerpelter SK 5.0 13.0
9 Meynen, Lukas 620 Molse Schaakclub 5.0 12.0
10 Ertveldt, Rogier 610 Kon. Turnhoutse SK 5.0 11.0

toernooi van Geel

inschrijvingen
A B C D E F totaal
28 18 30 33 37 19 165

A-reeks, een Open reeks met schakers van iedere leeftijd
stamnr naam elo clubnaam
17529 Baselmans, Luuk 2219 SK Brasschaat
17532 Baselmans, Sam 2204 SK Brasschaat
10978 Verheyen, Olivier 2168 De Pelterpion Overpelt
10785 Van Kessel, Wessel 2146 Noordlimburgse SK
10399 Van Dijck, Bjarne 2140 Kon. Mechelse SK
1112 Van Herck, Marcel 2101 Kon. SK Deurne
10816 Boudry, William 2059 LSV-Chesspirant
28231 Peeters, Tim 2034 SK Rokade Westerlo
18465 Cuvelier, Annelies 1904 LSV-Chesspirant
10407 Bleuze, Kobe 1828 Geelse SK
10943 Steegmans, Pieter 1711 Geelse SK
14980 Hoskens, Fred 1690 Geelse SK
11373 Vanlommel, Maxim 1675 SK Rokade Westerlo
20992 Cornelissen, Jonas 1633 Schachklub Xanten
19397 Oenings, Hendrik 1585 Schachklub Xanten
17291 Abidin, Aysajan 1545 Leuven Centraal
19400 Eichhofer, Luca 1516 Viktoria Alpen
13921 Cuyx, Tomas 1509 Kon. Mechelse SK
19398 Kuesters, Falco 1430 Viktoria Alpen
13799 De Smedt, Lias 1400 LSV-Chesspirant
14527 Van Lommel, Lars 1328 Kon. Mechelse SK
19401 Kuesters, Steffen 1281 Viktoria Alpen
14719 Dirken, Michael 1211 Geelse SK
13159 Adriaensens, Robin 0 Kon. Mechelse SK
17150 Avonds, Kobe 0 Geelse SK
21492 Lejzerowicz, Thierry 0 Brussels Chess Club
14047 Maes, Benjamin 0 Geelse SK
14049 Maes, Jonathan 0 Geelse SK



B-reeks, jeugd -16 en volwassenen < 1500 elo
top of page
stamnr naam elo clubnaam
14279 Rogge, Parcival 1861 LSV-Chesspirant
12522 Beukema, Constantijn 1814 SK Brasschaat
12007 Faybish, Benjamin 1769 The Belgian Chess Club
14291 D'Haenens, Leon 1615 LSV-Chesspirant
16034 Schepens, Asato 1484 SK Het Wit Paard
13934 Lauwers, Timo 1469 SK Het Wit Paard
20218 Jacobs, Maarten 1412 Oude God Mortsel
15345 Borgelioen, Elise 1342 Geelse SK
19687 Wittevrouw, Tom 1329 Kon. Mechelse SK
22458 Malmstroem, Jan 1265 Viktoria Alpen
13976 Jeurissen, Brent 1246 De Pelterpion Overpelt
21022 Adriaensen, Bert 0 Kon. Turnhoutse SK
20398 Bonaldi, Cedric 0 Geelse SK
19274 Caers, Daan 0 Geelse SK
16131 Foulon, Xavier 0 SK Rapid Aalter
20085 Huybrechts, Martijn 0 SK Rokade Westerlo
15535 Maes, Quinten 0 Geelse SK
17139 Steurs, Lander 0 Geelse SK



C-reeks, jeugd -14
top of page
stamnr naam elo clubnaam
15721 Malfliet, Alexander 1615 LSV-Chesspirant
16085 Vranckx, Jonas 1396 Kon. Mechelse SK
16158 Roymans, Liese 1379 Geelse SK
19656 Gupta, Arnav 1313 Molse Schaakclub
14651 Knockaert, Milo 1283 Kon. Mechelse SK
14639 Faybish, Dana 1250 The Belgian Chess Club
15542 Van Bladel, Rune 1173 Geelse SK
16118 Bastien, Sidan 1172 SK Rapid Aalter
15672 Van Steertegem, Maxim 1160 Gambiet Opwijk
16598 Vandermeulen, Oscar 1127 de Mercatel
19385 Arun, Adhya 0 Geelse SK
16826 Bertels, Arne 0 SK Rokade Westerlo
19993 Biesemans, Niel 0 Kon. Mechelse SK
20394 Bonaldi, Matteo 0 Geelse SK
19273 Caers, Dries 0 Geelse SK
16920 De Geest, Georgy 0 SK Moretus Hoboken
16922 De Geest, Seanan 0 SK Moretus Hoboken
15281 De Smet, Edouard 0 Kon. Mechelse SK
16129 Foulon, Thales 0 SK Rapid Aalter
16429 Hofstede, Ezri 0 SK Moretus Hoboken
21009 Kapoor, Lav 0 Geelse SK
16338 Latowski, Karol 0 SK Rapid Aalter
17144 Maes, Pieterjan 0 Geelse SK
16062 Pauwels, Wout 0 Kon. Mechelse SK
16199 Peeters, Jurre 0 Kon. Mechelse SK
21663 Sharbatian, Chatshatur 0 Kon. Mechelse SK
17799 Trisciuzzi, Sitske 0 SK Moretus Hoboken
20157 Van Bockland, Siebe 0 SK Het Wit Paard
19693 Van Boven, Ian 0 Molse Schaakclub
19288 Vidyarthi, Aryan 0 Geelse SK



D-reeks, jeugd -12
top of page
stamnr naam elo clubnaam
16007 Wouters, Tibo 1445 Kon. Turnhoutse SK
15710 De Rycke, Killian 1317 LSV-Chesspirant
15928 Manueke, Hervano 1290 Kon. Turnhoutse SK
14694 Lauwers, Brent 1190 SK Het Wit Paard
22508 Klinkenberg, Jelmar 1172 MSV Maastricht
17669 Aishajiang, Ehsan 1158 Leuven Centraal
16894 Burssens, Maya 1153 de Mercatel
20137 Christiaens, Celeste 1150 Gambiet Opwijk
19897 Ghisa, Alexander 1119 SK Het Wit Paard
21204 Gupta, Samarth 1099 Leuven Centraal
16258 Adriaensen, Jules 0 Kon. Turnhoutse SK
20102 Audooren, Joran 0 SK Rokade Westerlo
19207 Beuseling, Lander 0 de Mercatel
19272 Caers, Tijl 0 Geelse SK
19355 De Vries, Casper 0 Kon. Turnhoutse SK
21010 Gilles, Quinten 0 Geelse SK
19131 Hanssen, Casper 0 De Vier Pionnen Houthalen
16431 Hofstede, Erya 0 SK Moretus Hoboken
19371 Huybrechts, Kobe 0 SK Rokade Westerlo
22392 Kruse, Lias 0 Geelse SK
19740 Moerman, Axl 0 LSV-Chesspirant
21268 Rajesh, Abinav 0 Molse Schaakclub
20565 Renders, Lowie 0 De Pelterpion Overpelt
21037 Schijns, Matz 0 De Vier Pionnen Houthalen
21868 Singh, Abijot 0 De Zandkorrel Hechtel
21165 Skvortsov, Michail 0 CREB Bruxelles
20820 Tiveron, Milano 0 Kon. Mechelse SK
20151 Van Pee, Lander 0 Kon. Mechelse SK
20154 Van Reusel, Lander 0 Molse Schaakclub
21615 Van Vlierberghe, Matthew-Vincent 0 SK Moretus Hoboken
20531 Vandenhole, Kobe 0 KSK Pion Aalst
20860 Vivas Nicolau, Eduardo 0 Brussels Chess Club
16557 Vynck, Arnon 0 LSV-Chesspirant



E-reeks, jeugd -10
top of page
stamnr naam elo clubnaam
22499 Deij, Casper 620 Best Moves
18188 Adriaensen, Josselien 0 Kon. Turnhoutse SK
22590 Anubha, Yadava 0 Geelse SK
21003 Arun, Aashrita 0 Geelse SK
19541 Bernard, Ivan 0 Terneuzen
16797 Bertels, Quinten 0 SK Rokade Westerlo
19427 Beuseling, Oskar 0 de Mercatel
22391 Bonaldi, Lina 0 Geelse SK
22399 De Bonte, Nand 0 Geelse SK
19396 De Vries, Niels 0 Kon. Turnhoutse SK
21089 De Wilde, Nils 0 Kon. Mechelse SK
21205 Declerck, Adriaan 0 LSV-Chesspirant
22371 Di Mattia, Luca 0 SK De Zwarte Dame
17851 Heynickx, Andreas 0 Neerpelter SK
19420 Jalalijam, Roza 0 De Drie Torens Gent
20318 Jansen, Nathan 0 SC Heusden
22007 Kersemans, Aeneas 0 Molse Schaakclub
17674 Lejzerowicz, Nathan 0 Brussels Chess Club
20564 Lootens, Marie-Julie 0 SK Rapid Aalter
20993 Lowette, Arne 0 Geelse SK
21011 Maes, Jonathan 0 Geelse SK
21579 Meynen, Ruben 0 Molse Schaakclub
21880 Moerman, Jill 0 LSV-Chesspirant
19799 Peeters, Vince 0 Oude God Mortsel
16559 Peeters, Yumi 0 LSV-Chesspirant
22146 Regalado, Ivan 0 Geelse SK
18017 Saenen, Louis 0 De Pelterpion Overpelt
21078 Shah, Vivaana 0 KASK
20579 Sinha, Darsh 0 Oude God Mortsel
21767 Spinazzola, Matteo 0 SK Moretus Hoboken
22609 Vaes, Micah 0 Molse Schaakclub
21765 Vaes, Tristan 0 Molse Schaakclub
17429 Vaksman, Joseph 0 The Belgian Chess Club
21372 Van Der Flaas, Ezraim 0 Molse Schaakclub
19639 Van Steertegem, Alex 0 Gambiet Opwijk
19271 Vidyarthi, Ishaan 0 Geelse SK
19743 Vynck, Isolde 0 LSV-Chesspirant



F-reeks, jeugd -8
top of page
stamnr naam elo clubnaam
19610 Leenen, Boyd 693 S.V. De Combinatie
21190 Barseghyan, Arsen 0 Kon. Mechelse SK
21007 Braeken, Charlotte 0 Geelse SK
21935 Chane, Noah 0 Dolle Toren Leuven
22496 Cloots, Josse 0 Geelse SK
20180 Di Marcantonio, Tigo 0 LSV-Chesspirant
20023 Ertveldt, Rogier 0 Kon. Turnhoutse SK
22388 Geenen, Kobe 0 Geelse SK
19669 Geys, Briek 0 Molse Schaakclub
20111 Heynickx, Sander 0 Neerpelter SK
19415 Knockaert, Len 0 Kon. Mechelse SK
21761 Meynen, Lukas 0 Molse Schaakclub
21846 Oualmakran, Manel 0 Kon. Mechelse SK
21665 Peeters, Milo 0 Oude God Mortsel
17594 Peeters, Paul 0 LSV-Chesspirant
19469 Surkol, Hector 0 SK Rokade Westerlo
22027 Toroptsev, Kristian 0 Kon. Turnhoutse SK
20680 Vaksman, Michael 0 The Belgian Chess Club
20216 Van Den Heuvel, Matthias 0 Oude God Mortsel